|
Drużyna orlików LKS Mizerów weźmie udział w turnieju eliminacyjnym IX Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu, który zostanie rozegrany na Hali Sportowej w Pszczynie w niedzielę 4 grudnia 2016 r. W zawodach przeznaczonych dla zawodników z roczników 2006-2008 Mizerowianie rywalizować będą w grupie C, której zmagania rozpoczną się o godzinie 15:20.
IX KMPP W FUTSALU
ELIMINACJE ORLIKÓW (ROCZNIKI 2006-2008)
Hala Sportowa w Pszczynie, niedziela 4 grudnia 2016 r.
Podział grup:
Grupa A
LKS Czarków, UKS SPS Wola II, UKS Warszowice, Akademia Piłkarska 21 Łąka I, LKS Znicz Jankowice, Leśnik Kobiór.
Grupa B
MKS Iskra Pszczyna II, UKS SPS Wola I, UKS Josieniec Radostowice, Akademia Piłkarska 21 Łąka II, LKS Studzionka, GKS Pniówek-74 Pawłowice
Grupa C
LKS Mizerów, MKS Iskra Pszczyna I, UMKS Goczałkowice-Zdrój, UMKS Ruły United, Nadwiślan Góra, MKS Promyk Golasowice
Grupa D
LKS Studzienice, Akademia Piłkarska 21 Łąka III, MKS Iskra Pszczyna III, LKS Brzeźce, Football Project Suszec
Harmonogram spotkań grupy C:
15:20 Iskra Pszczyna I - Promyk Golasowice
15:32 UMKS Goczałkowice-Zdrój - Nadwiślan Góra
15:44 LKS Mizerów - UMKS Ruły United
15:56 Iskra Pszczyna I - UMKS Goczałkowice-Zdrój
16:08 Promyk Golasowice - UMKS Ruły United
16:20 LKS Mizerów - Nadwiślan Góra
16:32 UMKS Goczałkowice-Zdrój - Promyk Golasowice
16:44 LKS Mizerów - Iskra Pszczyna I
16:56 UMKS Ruły United - Nadwiślan Góra
17:08 LKS Mizerów - UMKS Goczałkowice-Zdrój
17:20 Promyk Golasowice - Nadwiślan Góra
17:32 Iskra Pszczyna I - UMKS Ruły United
17:44 LKS Mizerów - Promyk Golasowice
17:56 Iskra Pszczyna I - Nadwiślan Góra
18:08 UMKS Goczałkowice-Zdrój - UMKS Ruły United
Awans do turnieju finałowego uzyskają tylko zwycięzcy grup. Mecze trwać będą 10 minut (bez zmiany stron).
Informacje dla zawodników LKS Mizerów:
- transport busem
- zbiórka przy drodze w Mizerowie o 14:50
- stroje pomarańczowe, getry żółte
- zabrać buty do gry na hali, ochraniacze
- powrót ok. 18:45
KADRA NA TURNIEJ:
Marcin Grzegorzek, Jakub Mańka, Mateusz Wronka, Jakub Gondzik, Dominik Grzegorzek, Gracjan Borowski, Kacper Setkowicz, Tomasz Wajda
LKS Wisła Mała | 1:3 | LKS Mizerów |
2023-11-11, 13:30:00 Boisko w Wiśle Małej |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 16 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
B-klasa » Tychy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 96, wczoraj: 584
ogółem: 6 086 284
statystyki szczegółowe