Ładowanie...

Aktualności

Derby dla młodzików...

• autor: jackiees, 2016-09-21 20:13

Zespół młodzików LKS Mizerów podniósł się po porażce w Pawłowicach i w meczu derbowym z UKS Suszec zwyciężył pewnie i zasłużenie 4:0. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w 30 sekundzie po ładnej, składnej akcji. Kacper Wierzbicki wrzucił piłkę z lewego skrzydła w pole karne, a Marcin Grzegorzek efektownym "szczupakiem" skierował ją do siatki. Mizerowianie mieli wyraźną przewagę przez całe spotkanie, lecz podczas oblężenia bramki Suszca natrafiali na mur ofiarnie, ambitnie i  szczęśliwie broniących się zawodników UKS. Tak było do 17 minuty, gdy po świetnym dograniu Karola Zieleźnika z rzutu rożnego strzałem głową gola zdobył Dominik Duży. W 34 minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie po ładnym, płaskim uderzeniu Nikodema Bienioszka, a w 44 minucie ten sam zawodnik ustalił końcowy wynik precyzyjnym strzałem w długi rób bramki gości. Przy obu trafieniach Nikodema asystował bardzo aktywny w ataku, nominalny bramkarz Mizerowa, Marcin Grzegorzek. Na pochwałę zasłużyła również defensywa miejscowych, kierowana przez Oktawiana Skuta, która interweniowała bardzo pewnie, a do tego doskonale "trzymała linię". To był świetny występ całej ekipy. Brawo, Panowie! :)

MŁODZIKI – MECZ LIGOWY:

LKS MIZERÓW – UKS SUSZEC 4:0 (2:0)

Bramki dla Mizerowa: Nikodem Bienioszek - 2, Marcin Grzegorzek, Dominik Duży - 1

Skład LKS Mizerów: Jakub Gruszka - Dawid Grzegorzek, Oktawian Skut, Stanisław Prządka - Kacper Wierzbicki, Karol Zieleźnik, Nikodem Bienioszek, Dominik Duży - Marcin Grzegorzek

W meczu zagrał również: Jakub Mańka

Trener: Jacek Sławacki