Ładowanie...

Aktualności

Mistrzowskie zakończenie orlików...

• autor: jackiees, 2015-06-14 23:47

Drużyna orlików LKS Mizerów wytrzymała presję i w ostatnim turnieju ligowym sezonu 2014/2015 zapewniła sobie Mistrzostwo Podokręgu Tychy! W zawodach rozegranych w Mizerowie młodzi piłkarze LKS zgarnęli komplet punktów, wygrywając walkowerem z UMKS Goczałkowice-Zdrój 3:0 oraz po ciekawym pojedynku z silną ekipą UKS GKS Tychy 6:2, kończąc zmagania z dumą i w szampańskich nastrojach... :)

Do meczu z Tyszanami gospodarze podeszli w pełni skoncentrowani i już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Po świetnym zagraniu Oktawiana Skuta sytuację sam na sam z bramkarzem z zimną krwią wykończył Dominik Grzegorzek. Kilka minut później było już 2:0. Dawid Gizler przechwycił piłkę w środku pola, uwolnił się spod krycia i ładnym strzałem pokonał golkipera GKS.

Dwubramkowe prowadzenie troszkę rozluźniło miejscowych, co zaowocowało bramką kontaktową gości. Chwilę później mogło być 2:2, jednakże sytuację uratował Mateusz Wronka wślizgiem wybijając piłkę z linii bramkowej. Ta szansa Tyszan przebudziła gospodarzy, którzy wzięli się do roboty i jeszcze przed przerwą odpowiedzieli trafieniem Jakuba Grabowskiego.

Drugą odsłonę nieco lepiej zaczęli zawodnicy z Tychów, ale to Mizerowianie byli skuteczniejsi. Na 4:1 strzelił Dawid Gizler, na 5:1 Jakub Czysz, a na 6:1 Jakub Gondzik! W końcówce przyjezdnym udało się zmniejszyć rozmiary porażki, lecz z triumfu w meczu i triumfu w rozgrywkach ligowych mogli cieszyć się zawodnicy LKS Mizerów!

ORLIKI:

TURNIEJ LIGOWY GRUPY MISTRZOWSKIEJ – KOLEJKA 9

Boisko w Mizerowie, sobota 13 czerwca 2015 r.

Wyniki meczów LKS Mizerów:

LKS MIZERÓW – UKS GKS TYCHY 6:2 (3:1)

Bramki dla Mizerowa: Dawid Gizler – 2, Dominik Grzegorzek, Jakub Grabowski, Jakub Czysz, Jakub Gondzik – 1

Asysty: Dominik Grzegorzek – 2, Dawid Gizler, Oktawian Skut – 1

LKS MIZERÓW – UMKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 3:0 wo