Ładowanie...

Aktualności

Pechowy start Siewców...

• autor: jackiees, 2014-11-17 20:25

Juniorzy LKS Mizerów rozpoczęli swój udział w Młodzieżowej Lidze Futsalu od pechowej porażki. Pojedynek Siewców Popłochu z Mongolskimi Przemytnikami Rzeżuchy miał bardzo wyrównany przebieg, ale skuteczność przy wyprowadzaniu szybkich ataków w drugiej połowie zapewniła Przemytnikom czterobramkowe zwycięstwo.

Siewcy dobrze zaczęli mecz i już w 11 minucie objęli prowadzenie. Do siatki rywali trafił Mikołaj Pietrzyk, znakomicie wykańczając podanie od swojego młodszego brata Tomasza Pietrzyka. Radość ze zdobytej bramki nie trwała jednak długo, bo już minutę później Przemytnicy doprowadzili do wyrównania. Na przerwę obie ekipy schodziły przy sprawiedliwym wyniku 1:1.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ale gole strzelali już tylko „zawodnicy z Mongolii”. Dzięki zabójczym kontratakom w ciągu pięciu minut kompletnie rozbili drużynę Siewców, trafiając do ich siatki trzykrotnie. Po bramkach zdobytych w 17, 20 i 22 minucie praktycznie rozstrzygnęli losy meczu, obejmując prowadzenie 4:1. Siewcy ambitnie dążyli do zmniejszenia rozmiarów porażki, lecz zamiast tego w 29 minucie nadziali się na kolejną „kontrę”, którą Przemytnicy ustalili końcowy wynik na 5:1.