Ładowanie...

Aktualności

Mocne zakończenie...

• autor: jackiees, 2014-10-23 07:26

To było doskonałe zakończenie znakomitej rundy jesiennej w wykonaniu zespołu młodzików LKS Mizerów. W ostatnim meczu przed przerwą zimową Mizerowianie podejmowali u siebie drugą niepokonaną ekipę w grupie i udowodnili jej kto zasługuje na fotel lidera. Gospodarze w fantastycznym stylu rozgromili LKS Wisła Wielka 14:0, kończąc pierwszą fazę rozgrywek z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 62:12!

To był zdecydowanie najlepszy występ piłkarzy z Mizerowa w tym sezonie. Od początku spotkania grali zespołowo, dokładnie, szybko, wypracowując sobie mnóstwo okazji bramkowych, często rozgrywając piłkę na jeden, maksymalnie dwa, kontakty.

Trochę czasu zajęło im przełamanie głęboko ustawionej defensywy gości, lecz gdy w końcu dopięli swego, kolejne bramki posypały się jak z rękawa. Po trafieniach Martyny Klos, Nikodema Pojdy, Przemysława Buławy i Mateusza Grabowskiego gospodarze schodzili na przerwę z prowadzeniem 4:0.

Po zmianie stron na boisku istniała już tylko jedna drużyna. Mizerowianie trafiali do siatki rywali średnio co trzy minuty i to mimo wielu niewykorzystanych szans. Z przyjemnością patrzyło się na doskonale współpracujących ze sobą zawodników LKS, którzy kolejno trafiali do bramki Wisły Wielkiej.

W drugiej odsłonie meczu „hat-tricki” ustrzelili Martyna Klos i Przemysław Buława, kończąc spotkanie z dorobkiem czterech goli. Po jednym trafieniu dołożyli Nikodem Pojda, Szymon Czysz, Dawid Gamża oraz obrońca przyjezdnych, który po zagraniu Mateusza Grabowskiego skierował piłkę do własnej siatki.

Piłkarze z Mizerowa ani na moment nie rezygnowali z ofensywnej gry, zachowując przy tym dyscyplinę i koncentrację w defensywie, dzięki czemu udało im się zakończyć mecz z „czystym kontem”.

Seria efektownych zwycięstw cieszy i graczom LKS należą się za nią słowa uznania. Piłkarze nie mogą jednak spocząć na laurach. Jeszcze sporo pracy przed nimi, aby usystematyzować swoją grę i osiągnąć poziom, który umożliwi im skuteczną rywalizację również z silniejszymi rywalami. Brawo, Drużyna! Ale trenujemy dalej! :)

MŁODZIKI:

LKS MIZERÓW – LKS WISŁA WIELKA 14:0 (4:0)

Bramki dla Mizerowa: Martyna Klos, Przemysław Buława – 4, Nikodem Pojda – 2, Mateusz Grabowski, Szymon Czysz – 1, samobójcza – 1

Skład LKS Mizerów: Kacper Gruszka – Bartłomiej Standura, Szymon Grabowski, Dawid Gamża, Mateusz Grabowski, Szymon Czysz, Martyna Klos, Nikodem Pojda, Przemysław Buława

Trener: Jacek Sławacki